Babalar ve evlatlar dizisi 2012 yılının en yeni dizilerinden biridir. Başrollerini Murat Ünalmış, Ceren Hindistan, Sinan Tuzcuoğlu, Fatma Girik ve Serdar Gökhan gibi ünlü oyuncular almıştır.Babalar ve Evlatlar dizisi
nin konusu, Mafya alemin elini çeken Aslan bey, Cehver hanımla evlidir ve 6 çocuğu vardır. Yıllar önce oğlu Burhan mahallede çaresiz bir kadına tecavüz eden Eyyo’yu öldürmüştür ve hapishaneye girmiştir. Öldürülen Eyyo’ nun kardeşleri Burhanın hapishaneden çıkacağı günü beklemektedir. Burhan hapishaneden çıkar ve  Burhan Demirilenin oğulları Burhanın peşine düşer. İlk saldırıyı atlatan Burhan artık daha dikkatli olmak zorundadır. Kan davalıları ile süren savaşlar uzun süre süreceğe benziyor.

Hapishaneden çıkan Burhan Zeynebe aşık olur aynı zamanda Burhanın en yakın arkadaşı da zeynep’e aşık olur. İleriki bölümlerde ne olacağını hepimiz görmek için meraklanıyoruz. Yayınlandığı ilk bölümden itibaren beğenilen Babalar ve Evlatlar Dizisi bu senenin en çok izlenecek dizilerinden biri gibi göürünüyor.

Babalar ve Evlatlar Dizisi Oyuncuları:

Murat Ünalmış ( Burhan)
Sinan Tuzcu (Yılmaz)
Ceren Hindistan ( Zeynep)
Fatma Girik (Cevher)
Serdar Gökhan (Aslan Demirel)
Erol Demiröz ( Tahsin)