BodyEver Kahve Çekirdeği Yağı

Bodyever kahve çekirdeği yağı; çatlak, selülit, kırışıklık gibi sorunlara yardımcı olduğu söylenen ya da iddia edilen bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sayfada yazılan yazıların hepsi ürün satışı gerçekleştiren sitelerden derlenmiştir. Hiç bir şekilde sitemiz sorumlu tutulamaz. Bilgi ve yorum sitesi olup kullanan varsa bodyever kullanıcı yorumunu bizimle paylaşabilir.

BodyEver İçeriği

Bodyever kahve çekirdeği yağı içeriğinde: peeling, kahve granürlerü, badem yağı, jajabo yağı, zeytin yağı ve E vitamini bulunduğu sitelerde belirtilmiştir.

BodyEver Kullananlar

Bodyever kullanıcı yorumları adlı bu sayfada ürünü kullandıysanız ne tür etkiler gördünüz memnun kaldınız mı ya da şikayetiniz var mı bizimle paylaşabilirsiniz. Okuduğunuz yazının altında yer alan yorum formu ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Body ever kahve çekirdeği yağı kullanananlardan iseniz lütfen bizimle düşüncelerinizi paylaşınız.

BodyEver Şikayet

Bodyever kahve çekirdeği yağı şikayetleriniz varsa öncelikle almış olduğunuz yerle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Burada sadece kişilerin yani bu ürünü kullananların düşünceleri yer alır ve ürün özelliklerine yönelik bilgiler verilmiştir.

BodyEver Faydaları

Bodyever kahve çekirdeği yağı faydaları satan sitelerde şu şekilde iddia edilmiştir.

  • Selülitleri gidermeye,
  • Çatlakları gidermeye,
  • Kararmaları gidermeye,
  • Doğum sonrası lekeler için yardımcı olabilir. Gibi ifadeler kullanılmıştır.

BodyEver Fiyatı, Kaç Lira

Ürün fiyatı sitelerde değişkenlik gösterebilir. Bizim görebildiğimiz kadar 10 günlük 2 adet bodyever kahve çekirdeği yağı fiyatı 69 lira olarak sitelerinde belirtilmiştir.

20 günlük 3 adet 99 lira.

30 günlük 4 adet 139 lira üzerinden sitelerde satılmaktadır.

Body Ever Kullanımı

Ugulanmak istenilen bölge öncelikle nemlendirilir. Daha sonra avucunuza ürünü döktükten sonra istenilen bölgeye 2-3 dakika masaj yapılır. 10 dk sonra ise duru su ile temizlemenmesi önerilir.

Bu yazıda bodyever nedir, kullanımı nasıl, kullananlar, içeriği, fiyatı ve şikayetler ile ilgili bilgi içerir. Daha önce de bahsettiğimiz gibi yukarıdaki bilgiler satış sitelerinden derlenmiştir. http://bilgi-arsivi.com/ bahsedilen ürün özelliklerinden ya da iddia edilen faydalarından sorumlu değildir.