Chocolate Slim Nedir
Satış yapan sitelerden derlenmiştir yazılar. Hiç bir sorumluluk bize ait değildir. Sadece Sitedeki yazan iddiaları sizlerle paylaşıyoruz.

Öncelikle ismini çikolatadan alan bir ürün olan chocolate slim, çikolata içeriği ile bir kaç yerde toz şeklinde ya da kapsül şeklinde satılmaktadır.
Satış yapan kişilerin iddialarına göre ayda 7-10 kilo arası verdirdiği söyleniyor falan bunun ne kadarı doğru bilemeyiz. Onların iddiası. İşte burada kullanan insanların bu sayfamıza uğrayarak bu ürünle ilgili yorumlarını herkes görebilsin diye hazırlanmıştır.

Chocolate Slim Ne Kadar
Sitelerdeki ürün fiyatları 99 lira olara görülüyor. Bazıları kampanya yapıp 2 alana bir bedava kampanyası dahil yapmış. Bazıları kargoyu ücretsiz verirken bazıları kemer gibi küçük hediyeler ile insanları çekmeye çalışmaktadır. Bir de bir kaç site üzerinde gördüğümüz şey euro ile chocolate slim satışı yapıldığı yönündedir.

Orjinal Chocolate Slim
Her satan orjinal olduğunu ifade etse de yinede konuyla ilgili bazıları hologrami bazıları barkod vesaire gibi güvenlik önlemleri almış. Bizden size tavsiye aldığınız yerden ürün faturasını istemeniz ve fatura üzerinde ürün isminin tam olarak yazıldığına dikkat etmek olacaktır.
cikolata-slim(1)

Chocolate Slim Kullananlar
Bu yazımızın amacı olan yorumlar kısmıdır. Sizde bu üründen kullanıp kendinizi ifade etmek istiyorsanız herkes bilinçlensin diye konu ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız.
Chocolate slim yorumlarınızı bizimle paylaşarak memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi iletiniz.

İçeriği: İçeriğinde çikolata, yeşil kahve , acai berri, kurt üzümü gibi maddeler barındırdırğı yazmaktadır. Genel olarak bunların hepsi geçmişte popüler bitkiler olsa da yine de dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Özellikle izin verilen tesislerde üretilip üretilmediğine dikkat ediniz. Malum son zamanlarda para kazanma hırsı bırakın bu tür gıda takviyelerini, reçeteli laçlar bile merdiven altı üretilebilmektedir. Buda malesef istenmeyen sonuçlar vermektedir.

Bir diğer hatırlatmamız lütfen sağlığınız için orijinal olmayan hiç bir ürünü almayınız.

http://bilgi-arsivi.com olarak sizleri chocolate slim adlı ürün hakkında içerik, fiyat ve buna benzer konular ile ilgili bilgilendirmek istedik. Tekrar hatırlatmak gerekirse bu yazımızdaki bilgiler satış yapan sitelerden alınmış olup bilgi amaçlıdır. Herhangi bir reklam ya da kar amaçlı değildir.