Coffee Blend Scrub

Coffee blend ürünü ile ilgili sizin için satış yapan sitelerden derlediğimiz bilgileri burada derledik. Burada yazılanlar bilgi amaçlıdır. Yazılan bilgilerden sitemiz sorumlu değildir. Tamamiyle satış sitelerinde yer alan bilgiler derlenerek sizlere sunulmaktadır.

Coffee Blend Faydaları, Özellikleri

Coffee blend faydaları satış yapan sitelerde şu şekilde sıralanmıştır.

  • Sivilcelerin giderilmesine
  • Selülitlerin giderilmesine
  • Çatlakların giderilmesine
  • Cilt lekelerin giderilmesine yardımcı olur.

Yukarıda coffee blend faydaları verilmiştir. Daha önce de yazdığımız gibi bunlar satış sitelerinden alınmıştır.

Coffee Blend Kullananlar, Coffee Blend Kullanıcı Yorumları

Coffee blend scrub kullananlar tarafından yapılan yorum varsa yazının en altında yer almaktadır. Sizde coffe blend kullanıcı yorumlarına bir görüş belirtmek isterseniz sayfanın altında yer alan forum aracılığı ile yorum yapabilirsiniz. Kaça aldınız, belirtilen etikiler gerçekleşti mi? gibi konularda kullanmak isteyenlere yardımcı olabilirsiniz.

Coffee Blend Şikayetler

Coffee blend şikayetleri de bu sayfada yer alır. Almış olduğunuz yerle ilgili bir problem yaşıyorsanız onlarla çözmenizi öneririz.

Coffee Blend Fiyatı

Coffee blend fiyatı satış sitesinde belirtilene göre 69 lira gibi bir fiyattan satılmaktadır. 2 adet coffee blend scrub fiyatı 99 lira ve 3 adet fiyatı ise 149 lira gibi bir fiyattan satışa sunulmuş. Satış sitesinin sipariş sayfasında belirtilene göre 2 ve 3 kutu siparişlerde kargo ücretsiz olarak görünmektedir.

Coffee Blend Kullanımı

Coffee blend scrub kullanımı yaptığımız araştırmalarda şu şekilde belirtilmiştir.

  1. Kutu açılıp içerisinden 1 avuç cuffee blend scrub alınır.
  2. İstenilen bölgeye sürülür.
  3. 5-10 dakika o bölgede bekletilir.
  4. Daha sonra şampuan veya sabunsuz olarak o bölge yıkanır.

Coffee Blend İçeriği

Coffee Blend scrub içeriğinde; Zeytin yağı, portakal yağı, badem yağı, hindistan cevizi yağı, jojoba yağı, deniz tuzu ve kahve çekirdeği yağı bulunduğu ifade edilmektedir.

Coffee Blend Nereden Alınır

Coffee blend scrub nereden alınır diye soran olabilir aranızda. İnternet üzerinden ufak araştırma yaparsanız göreceksiniz ki satılan bir kaç yer mevcut.

 

Bu sayfada sizlere coffee blend scrub nedir, fiyatı, içeriği, kullananlar, nereden alınır ile ilgili bilgiler vermeye çalıştık. Verilen bilgiler satış sitelerinden derlenmiş olup sitemiz hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.