Episoft Tüy Dökücü Kullananlar
Bu sayfamız episoft tüy dökücü kullanan kişiler için oluşturulmuştur. Episoft kullanıcı yorumları sayfanız altında yer alır. Sizde bu ürünü kullandıysanız lütfen bizimle yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Aşağıdaki yazılar tamamen internet sitelerinden alınıp bilgi amaçlıdır. Sitemizle ilgisi yoktur buradan sadece ürünle ilgili yorumları görmeniz için bu yazı yazılmıştır. Aşağıdakiler sitelerdeki iddialar olup sitemiz hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Episoft Serum

 

Episoft, bitkisel içerikli bir serumdur ve cildinize masaj yaparak uygulayabileceğiniz kolay bir biçimde tasarlanmıştır.

Episoft serum hakkında bilmeniz gerekenleri, Episoft içeriğini, nerede ve nasıl kullanılacağını, Episoft siparişi gibi merak ettiklerinizin tamamını yazımızda bulabilirsiniz.

Episoft Ne İşe Yarar
Ürün isminden de anlaşılacağı gibi tüy azaltıcı ürün olarak geçmektedir. Sitede yer alan bilgiye göre bir kaç seans sonrasında tüyleriniz seyrekleşerek daha geç çıkmaya başladığı iddia ediliyor.

Episoft Faydaları
Episoft tüy dökücü faydaları
aşağıdaki gibidir.

  • Episoft serum tüy dökücü değildir.
  • Episoft serum tüyler alındıktan sonra uygulanan ve kıl köklerine nüfuz ederek tüyleri azaltan bir teknolojiye sahiptir.
  • Episoft serum tamamen bitkiseldir, içinde yalnızca bitki özleri ve bitkisel yağlar bulunmaktadır, hiçbir kimyasal madde bulunmaz.
  • Episoft serum kadın ve erkeklere özel olarak üretilmiştir, herkes tarafından güvenle kullanılabilir.
  • Episoft serum vücudunuzun her yerinde kullanabileceğiniz güvenilir bir üründür.

Episoft İçeriği

Episoft tüy azaltıcınıniçeriği tamamen bitkisel özler ve yağlardan oluşmaktadır. İçinde hiçbir kimyasal ürün, içerik veya katkı maddesi yoktur. Episoft mucizeleriyle insanlık tarihinden bu yana şifa olmuş doğanın eşsiz ürünlerinden hazırlanmış, uzun süren çalışmalar sonucunda geliştirilmiş bitkisel bir üründür. Tamamen bitkisel olan içeriği jojoba yağı, tatlı badem yağı, adaçayı, şerbetçi otu, papaya, batı mazısı gibi bitki özleri ve bitki yağlarından oluşmaktadır.

Episoft Zararları

Ürün zararları ile ilgili bir bir bilgiye ulaşamadık ama söylenene göre içeriğindeki bitkilere alerjiniz olduğu biliniyorsa bu ürünü kullanmamanız yönündedir.

Episoft Nerede Kullanılır?

Episoft vücudunuzda tüylerinizin olduğu her yerde güvenle kullanılabilir. Kadın ve erkekler için üretilmiş olan Episoft sırt, karın, göbek, bacak, kol, koltuk altı, bikini bölgesi gibi her yerde kullanılabilir. Episoft tamamen bitkisel olduğu için hassas ciltlere bile zarar vermez, 16 yaşından büyük herkesçe kullanılabilir.

Episoft Şikayet
Episoft hakkında şikayetiniz varsa ürünle ilgili öncelikle satın aldığınız siteyle görüşmeniz gerekmektedir. Memnun kalmadıysanız yine sayfamız üzerinden düşünüklerinizi küfretmeden, incitmeden yazabilirsiniz.

Episoft Nasıl Kullanılır?

Episoft kıl ve tüyler kökünden alındıktan sonra kullanılmalıdır. Tıraş edilen bölgelerde kullanılması fayda sağlamaz. Ağda gibi kökünden alma yöntemiyle aldığınız tüylerin olduğu yere şişenin yarısını masajla yedirin. Ürün, kıl köklerine nüfuz edecek ve kıl köklerinin zayıflamasına fayda sağlayacaktır.

Şişenin kalan yarısını ise ilk uygulamadan 5 gün sonra yapmanız gerekir. Bu iki uygulama 1 seans etmektedir ve ilk seanstan itibaren tüylerin inceldiğini ve azaldığını görürsünüz. Düzenli kullanımla tüy yapınıza göre birkaç seans sonrasında tüylerin tamamen gittiğini göreceksiniz.