Luis Bien Hair Fiber Saç Dolgulaştırıcı

DİKKAT Aşağıda yazılan yazılar bilgi amaçlıdır. Satış sitelerinden derlenerek sizlere bilgi amaçlı sunulmuştur. Yazılan iddialar ile ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

Luis Bien Hair Fiber saç dolgunlaştırıcı mikronize ebatlar üzerinden saçın ana maddesi olarak bulunan ipek liflerinden oluşmaktadır. Luis Bien Hair saç dolgunlaştırıcı saniyeler içerisinde saçlarınıza dolgun bir görünüm kazandırmakta sizleri daha genç göstermektedir.

Hair Fiber Ne Demektir?

Hair fiber Türkçe’de Saç Lifi anlamına gelmektedir.

Dolgunlaştırıcı Saç Spreyi

Sağlıklı bir şekilde parlayan son derece güçlü ve dökülmeyen yepyeni saçlar için köklerde uç tarafa bakımın önemi son derece büyüktür. Sahip olduğu içerikleri sayesinde saç tellerinizle kolayca bir araya gelebilecek, saçlarınızı kısa sürede dolgunlaştırmasını sağlamaktadır. Nano teknoloji özelliği sayesinde suya ve terlemeye karşı luis bien hair fiber saç dolgunlaştırıcı son derece dayanıklıdır.

Nano Teknolojisi özelliği ile;

 • Yağmura ve ter durumuna karşı son derece dayanıklıdır.
 • Dermatolojik olarak onay almıştır.
 • Doğal saçlara kavuşmanızı sağlamaktadır.
 • Saç tellerini en iyi şekilde besler ve canlılık kazanmasını sağlar. Bu sayede saçınıza 3 boyutlu özel bakım uygular.
 • Uygulamadan sonra ürün saç renginizi alır.

Ürünün İçerikleri

Saç Kökü

Hexapeptide–11: Luis Bien Hair saç dolgunlaştırıcı bu özelliği sayesinde saç kökünü en iyi şekilde güçlendirir, saçların köküne daha iyi tutunmasını sağlar.

Betaine: İnsan vücudunda hücrenin enerji kaynağı olarak bilinen ATP’nin üretimi işindeki rolüyle hücresel aktiviteyi arttırabilmektedir. Saçın büyümesini hücresel olarak desteklemektedir.

Saç Derisi

Meyve Asidi: Elma, şeker kamışı ve limon özleri içerisinde gelen doğal peeling ile beraber saç üzerinden ölü deriyi uzaklaştırarak, yeni hücrelerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Yeşil Çay Özleri: Doğal bir antioksidan özelliği bulunan ürün saç derisini serbest radikallerden uzak tutmaktadır.

Saç teli

Keratin: Sahip olduğu amino asit içerikleri saç telini güçlü hale getirir ve yıpranmaları onarmaktadır. Saçı beslemekte, parlaklık ve canlılık sunmaktadır.

Nasıl Kullanılır?

 • Luis Bien Hair Fiber saç dolgunlaştırıcı kullanmadan hemen önce şişeyi 5–10 saniye kadar güzelce çalkalamanız gerekir.
 • Dolgunlaştırmayı arzu ettiğiniz istediğiniz alana yaklaşık 10–15 cm uzaklıktan uygulamalısınız.
 • Uygulanacak olan bölgeyi 15 saniye kadar kurutunuz.
 • Saç fırçası ile beraber saçınızı tarayarak şekil veriniz.

Hair Fiber Kullananlar, Kullanıcı Yorumları, Yorumlar

Hair fiber kullananlar ile ilgili yorumlar blog sayfamızın aşağısında yer almaktadır. Sizde kullananlardan iseniz bizimle hair fiber kullanıcı yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Luis bien hair fiber yorumları hemen yazımızın sonunda yer almaktadır. Görmek için sayfayı kaydırınız.

Hair Fiber Fiyatı

Hair fiber fiyatı satış sitelerinde aşağıdaki gibi verilmiştir.

1 adet 59 TL
2 adet 109 lira
3 adet luis bien hair fiber fiyatı 149 TL.

 

Hair Fiber Ne İşe Yarıyor?

 • Luis Bien Hair saç dolgunlaştırıcı ürün saç köklerinizin güçlenmesini sağlamaktadır.
 • Saçların köküne sağlam bir şekilde tutunmasını sağlar.
 • Luis Bien Hair saç dolgunlaştırıcı ürün saçlarınızın büyümesine yardımcı olmaktadır.
 • İçeriğinde yer alan antioksidan sayesinde saç derisini serbest radikallerden korumaktadır.
 • Saç derisinde yer alan ölü deriyi atarak hücrelerin sağlıklı çalışmasını sağlamaktadır.
 • Saç tellerinin daha fazla güçlenmesine yardımcı olur.
 • Saçı tam anlamı ile beslemektedir. Bu sayede saçlarınız daha parlak görünüme kavuşmaktadır.

Ürünün Zararı Bulunuyor Mu?

Saç ürünleri ciddi oranda şikayet almaktadır. Bunun nedeni ise merdiven altı olarak bilinen üretimlerin internet üzerinden satılmasıdır. Luis Bien markası ise şikâyet almayan ender firmalardan bir tanesidir. Firma yetkilileri müşteri memnuniyetini sunarak en iyi ürünleri sizlerle bir araya getirmektedir.

Dolgunlaştırıcı Saç Spreyi Ne Anlama GElir?

Özel içeriği sayesinde saç tellerinizle beraber kolayca bütünleşik hale gelerek, saçlarınızın saniyeler içerisinde daha dolgun görünmesini sağlamaktadır. Dolgunlaştırıcı Saç Spreyi, normal saç içerisinde yer alan keratin proteininden yapılmaktadır. Saç alanında seyrelmiş durumda olan bölümlere düzenli şekilde uygulanarak o bölgeye hacimli görüntünün oluşmasını sağlamaktadır. Sprey terlemeye ve rüzgara karşı son derece dayanıklıdır.

Dolgunlaştırıcı özellikli saç spreyi, saç dökülmesi nedeniyle sorun yaşayan pek çok insanının görünüşünün düzelmesine yardımcı olmaktadır.

Saç Spreyini Kimler Kullanır?

 • Saç etrafında seyrelme veya saç dökülmesi şikayeti bulunan kişiler,
 • Zayıf saç köküne sahip olan kişiler bu ürünü kullanabilmektedir.

Ürün Nasıl Uygulanır?

 • Uygulamadan hemen önce saçınızın kuru olması gerekmektedir.
 • Spreyi kullanmadan önce ilk olarak şişeyi güzelce çalkalayınız.
 • Kafa etrafında dolgunlaştırmak istediğiniz kısma dairesel hareketler ile uygulamaya başlayınız.
 • Uyguladığınız bölgeye 5–10 saniye boyunca saç kurutma makinası kullanınız.
 • Saç fırçası kullanarak uygulanacak olan bölgeyi tarayarak şekillendiriniz.

Luis Bien Hair saç dolgunlaştırıcı Saçları Nasıl Dolgunlaştırır?

Doğal keratin ile beraber pek çok sağlıklı içeriği barındıran Luis Bien Hair saç dolgunlaştırıcı ürün saçlara parlaklık ve canlılık kazandırır. İçeriğinde bulunan doğal keratin sayesinde saçlarınızda manyetik bir etkide bulunarak saç tellerine yapışmaktadır. Bu sayede seyrek bölümlerde yer alan saç tellerini kalınlaştırarak dolgun gözükmesini sağlamaktadır.

 • Sprey saça yapışmasına yardımcı olan karbon ve hidrojenden meydana gelen renksiz bir gazdan oluşmaktadır. Luis Bien Hair saç dolgunlaştırıcı ürün insan vücuduna tamamen zararsız bir içeriktir.
 • Saç üzerine tutunarak kafanızda çok daha kalın bir görünüm kazanmasına yardımcı olmaktadır.
 • Saça uygulandığı zaman saçı çok daha dolgun göstere ana formül olarak bulunur. Bu moleküller ile beraber saça yapışmış olan milimetrelik ufak tüyler, normal bir saç gibi görünmesini sağlamaktadır.

Luis Bien Hair Saç Dolgunlaştırıcının Saça Zararı Var mıdır?

Luis Bien Hair saç dolgunlaştırıcı içeriğinin saçlarınıza herhangi bir zararı bulunmaktadır. İçeriği ipek liflerinden yer alan ürün Alerjik testlerden tamamen geçmiştir.

Kozmetik ürünlerine bakışınızı tamamen değiştirebilirsiniz. Kozmetik denildiği zaman aklınıza gelen ürünleri bir tarafa koyabilirsiniz. Luis Bien Ürünleri ile bu site üzerinden hemen tanışabilirsiniz.

Saç diplerinizde açıklıklarınız bulunuyorsa ve sizde rahatsız oluyorsanız Luis Bien Hair saç dolgunlaştırıcı ürünlerini kolayca kullanabilirsiniz. Luis Bien Hair saç dolgunlaştırıcı ürününü kullanarak kellik sorununu tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Luis Bien Hair saç dolgunlaştırıcı terleme ya da yağmur anında etkilenmemektedir. Saniyeler içerisinde dolgun saçlara konuşmanız Luis Bien Hair saç dolgunlaştırıcı ile çok daha kolay hale geldi.

Luis Bien Hair Saç Dolgunlaştırıcı Etkisi

Luis Bien Hair saç dolgunlaştırıcı saçın ana maddesi olarak bulunan keratin proteinleri ile beraber ipek liflerinden bir araya gelmektedir. İçeriğinde bulunan özel tasarımlı liflerin çok ince ve mikronize boyutlarda bulunması nedeni ile saç telleri ile kolay bir şekilde bütünleşmektedir. Bu özelliği sayesinde saçlarınızı saniyeler içerisinde daha kalın hale getirerek, dolgunlaştırabilen bir yapıya sahip olmaktadır. Saçlarınızın çok daha dolgun, sık ve gür bir görünüme ulaştırmaktadır. Luis Bien Hair saç dolgunlaştırıcı ile gençleşmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Luis Bien Hair Saç Dolgunlaştırıcı Ne İşe Yarar?

Türk erkeklerinin büyük bir sorunu olarak bilinen saç dökülmesi ve seyrelmesi gibi sorunların genel olarak çözümleri sınırlıdır. En uygun fiyata çözümlerden bir tanesi saçla bire bir üretilen tozlar ve spreyler olarak yer almaktadır. Luis Bien saç spreyi saçları seyrek halede bulunan bir kişi için uygulanmakta ve seyrelen bölümde mükemmel bir dolgunluk sağlamaktadır. Bu saçlarınızı yıkadığınız zaman gider ve tekrar kullanırsınız.

Luis Bien Hair Saç Dolgunlaştırıcı Ürününü Kimler Kullanmalı

Luis Bien Hair saç dolgunlaştırıcı ürününün hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır. Saç özünden üretilen bu ürünü herkes kolayca kullanabilmektedir.

Luis Bien Hair Saç Dolgunlaştırıcı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Luis Bien Hair saç dolgunlaştırıcı spreyi alırken dikkat edeceğiniz tek şey doğru rengi satın almak olacaktır. Her türlü saç türüne göre üretilen modeller yer almaktadır. Sizde saçınıza göre hangisi uygunsa kolayca seçebilirsiniz.