Luxury White Gel Nedir?

Son dönemlerde sıkça önümüze çıkan bir diş beyazlatma ürünü olduğu söylenen kalem şeklinde bir üründür. Çeşitli yerlerde karşımıza çıkan bu ürünle internet sitelerinde yazılanlar sizlerle paylaşılacaktır.
Ürün diş lekelerini gidermede, beyazlatmada ve bir kaç ton beyazlattığı ifade ediliyor. Bunun birlikte son teknoloji kullanıldığı da site üzerindeki yazılarda söylenmektedir.

Luxury White Gel Fiyatı, Ne Kadar, Kaç Lira

Luxury white gel fiyatı resmi sitesi olduğu söylenen sitede 99 lira üzerinden satışa sunulmuştur. Kusursuz bir gülümseme için sloganıyla yola çıkan bu ürün sanırım çoğu için pahalı gelecektir. Site üzerinde 2 ya da 3 lü fiyatlar verilmediği için bilgi veremiyoruz. İleride bu fiyatlar eklenirse tabiki sitemiz üzerinde güncelleme yapacağız.

Luxury White Gel Kullanımı

Luxury white gel diş beyazlatıcı kullanımı sitesinde belirtilene göre dişler fırçalandıktan sonra jeli direk dişlere sürüp 1-2 saat hiç bir şey yiyip içmeden bekletildikten sonra ağız temizlenerek kullanılır. Daha detaylı kullanım bilgisi için kendi sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Luxury White Gel Kullananlar
Luxury white jel kullanıcı yorumlarını bu sayfamızın altında bulabilirsiniz. Gerçek kullanıcı yorumlarını siz belirleyeceksinizdir. Kullanan kişiler bu ürünü beğenmiş mi? sayfa altında yer alan yorumlarda bulabilirsiniz. Lütfen sizde alıp kullandıysanız buradan yorum yapınız ki almak isteyenler için deneyiminizi belirtiniz.

Luxury White Gel Türkiye

Türkiye sitesinde yer alan bilgiye göre Avrupa’da baya ünlü bir ürün olduğu söyleniyor ve Türkiye üzerinde de satılmaya başlandığı ifade edilmektedir. Ürün alırken mutlaka faturasını sormanızda fayda olduğunu düşünüyoruz.

Luxury White Gel Zararları

Ürün zararları ile ilgili bir bilgiye ulaşamadığımız için her hangi bir şey yazamıyoruz. Daha sonra bununla ilgili bir bilgi elimize ulaşırsa sizinle paylaşacağız.

Luxury White Gel Şikayetler

Memnun kalmadınız mı üründen? Şikayetinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz. Kullanınca memnun mu kaldınız? Yan etkilerini mi gördünüz? Buradan görgü kurallarını ihlal etmeden dilediğiniz yorumu yapabilirsiniz.